• تماس: 02122411245
  • ایمیل: info@satrakids.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

کارگاه ها و آموزش ها

  • خانه
  • /
  • کارگاه ها و آموزش ها

آموزش و موفقیت

رویکرد ساترا بهره گیری از روش های آموزشی مدون و حرفه ای در سطح استانداردهای جهانی است. ما معتقدیم که در سایه ی آموزش می توان علاوه بر توسعه ی مهارت های فردی و گروهی، ابعاد شخصیتی کودکان را نیز ارتقا بخشید. بسیاری از نظریات روانشناسی بر این عقیده اند که مواجهه ی کودکان با رویدادهای متنوع، تاثیر مستقیمی بر آینده ی ایشان دارد؛ از این رو در مهد ساترا کارگاه هایی طراحی شده است که ضریب برخود کودکان با انواع پدیده های جذاب را افزایش می دهد و این، تجربه ها و روحیاتی را موجب می شود که برای کودکان الهام بخش و پیشبرنده است.کارگاه نقاشی

گروه فرهنگی هنری آرمان کودک

در کارگاه نقاشی، کودکان با تکیه بر پروش خلاقیت ذهنی، انواع تکنیک های نقاشی را از استادان و کارشناسان زبردست می آموزند و دنیای پیرامون خود را به تصویر می کشند. کودکان رنگ ها و شکل ها را درک می کنند و دست به آفرینش هایی بدیع می زنند.

کارگاه سفالگری

گروه فرهنگی هنری آرمان کودک

در این کارگاه، کودکان با این هنر تجسمی جالب آشنا می شوند و با خلق انواع حجم ها، دست سازه های خود را با شادمانی به یکدیگر نشان می دهند. لمس گل به کودکان آرامش می بخشد و برای آن ها در واقع سازی ذهنیات خود تجربه هایی ارزشمند را به بار می آورد.

کارگاه زبان آموزی

زبان انگلیسی

وقتی کودکان با استفاده از یک زبان خارجی با اطرافیان خود ارتباط می گیرند، هیجان زده می شوند، همچنین راهشان برای یادگیری این مهارت ضروری در آینده هموار می گردد. آموزش زبان در ساترا توسط مربیان دانش آموخته در رشته های مرتبط  و مطابق سیستم های آموزش نوین همراه با بازی و موسیقی انجام می شود. آموزش زبان، کودکان را با فرهنگ های کشوهای دیگر و آداب و رسوم آن ها نیز آشنا می کند.

کارگاه علوم، کشاورزی و آشپزی

گروه دانا

کشاورز کوچولو با آموزش کاشت، داشت و برداشت، صبر و حوصله و مسئولیت پذیری را می آموزد. شیمیدان کوچولو دنیا را آزمایشگاه خود می بیند. فیزیکدان کوچولو پیچیدگی ها را ساده سازی می کند. پرستار کوچولو بدن خود را می شناسد، آشپز کوچولو مهارت های دستی خود را ارتقا می دهد و عادات غذایی اش را تصحیح می کند و دامپزشک کوچولو با حیوانات ارتباط می گیرد و احترام به آن ها را مهم می بیند.

کارگاه رشد و تغذیه

گروه سیب سلامت

در ساترا کارگاه های روانشناسی و تغذیه برای کودکان و والدین برگزار می شود. ارزیابی روانشناسی و رشد جسمانی کودکان در قالب گزارش های کتبی توسط کارشناسان ارشد تهیه و ارائه می گردد.

کارگاه آمادگی جسمانی

ژیمناستیک

در این کارگاه با آموزش حرکات نرمشی، کششی و تعادلی، مهارت های اولیه ی رشته ی ورزشی ژیمناستیک زیر نظر مربیان فدراسیون آموزش داده می شود. افزایش قدرت جسمانی و تقویت اندام های حرکتی ثمره ی این کارگاه است.

Call Now Button