ویژگی های مهدکودک مدرن
25
نوامبر

مهدکودک مدرن در تهران

بهترین و مدرن ترین مهدکودک تهران

بهترین و مدرن ترین مهدکودک تهران جاییه که با خیال راحت می تونی کوچولوت رو بهش بسپاری. این مهدکودک ممکنه بهترین مهدکودک غرب تهران و یا بهترین مهدکودک شرق تهران باشه. مهم نیست مهدکودک مدرن در کجای تهران هست. مهم اینه که در بهترین مهدکودک تهران شیوه های تربیتی و آموزشی صحیحی به کار گرفته بشه.

ویژگی های مهدکودک مدرن

در اینجا هشت ویژگی وجود دارد که هر مهدکودک بسیار خوب و مدرن دارد.
1- محیطی دلگرم و جذاب برای شاد کردن کودکان است.
2- دارای برنامه های جالب و متنوع می باشد..

3-  مراقبان واجد شرایط که خیلی خوب مراقبت می کنند.
4- ایمنی خوب دارد.
5- تعداد کودکان به سرپرستان کم است.
6- دارای سیاست ها و قوانین ثابت می باشد.

از دیگر نشانه های یک مهدکودک خوب و مدرن روزانه شهرت خوب،غذای سالم، امکانات ایمن و تمیز و مجوز می باشد.

مهدکودک مدرن

پروژه مهدکودک “بارباپاپا” در سال 2006 با پیشنهاد شهرداری وینگولا ، به یک مسابقه اعلان برای تأمین مالی پروژه طراحی شد. این برنامه شامل 60 فضای كودك تقسیم شده در چهار كلاس بود. این هدف با بیان معماری آگاهی بالغ در مورد موضوعات پایدار بود. این مقدار در کلیه روابط ممکن با محیط اطراف یافت شد. پروژه معماری از این نقطه شروع می شود و این مضمون اصلی را در تمام بخش های خود بیان می کند تا ارزش پایدار را به همه میهمانان جوان خود منتقل کند.

مهدکودک مدرن
مهدکودک مدرن

مهدکودک ساترا

مهدکودک و پیش دبستانی ساترا واقع در خیابان مقدس اردبیلی، دارای کلیه امکانات آموزشی سرگرمی و …کارکنان مجرب، کارکنان تحصیل کرده و با سابقه می باشد. این مهدکودک مدرن واقع در منطقه یک، دارای برنامه های جانبی شامل اردو، نقاشی، موسیقی، ایروبیک، نمایش خلاق، شطرنج و ژیمناستیک است. در این مهدکودک زبان انگلیسی تدریس می شود. رویکرد ساترا، بهره گیری از روش های آموزشی مدون و حرفه ای در سطح استانداردهای جهانی است.